15 טכניקות על איך ללבוש שמלות הלטר

שמלות הלטר מדגישות את עצם הבריח שלך כמו גם את הכתפיים בצורה יפה. עם זאת, המחשוף המקובל יכול לאפשר לך להיות הרבה יותר הרפתקני עם קו הקו שלך, מה שמאפשר מראה מסוגנן.
מקור: aliexpress.com אתה גם הבעלים של שמלת הלטר? האם בדרך כלל דוחה את השמלה היפה הזו רק מכיוון שלא הייתה לך חזיית סטרפלס? באופן כללי, זה יכול להיות כניסה אמיתית. אז אם אתם תוהים בדיוק איך ללבוש את השמלה סטרפלס, יש מספר פריצות שתוכלו לנסות. ישנן שיטות רבות ללבוש בנוחות את שמלות ההלטר, בצורה הטובה ביותר מהצביעה של חזייה מובנית, חזיית הצהרה, פסטיבלים או שימוש בחולצת טריקו מתחת וכו ‘.
אתה יכול לבדוק קדימה כדי לגלות הרבה יותר על הפריצות בדיוק כיצד ללבוש שמלת הלטר.

איך ללבוש שמלת הלטר:
להלן מספר שיטות ללבוש שמלת הלטר:
1. לכו לחסום:
לא לכולם נוח עם הרעיון של מעבר לחסר, אולם אם אתה עומד בזה, זה עשוי לחסוך אותך מהטרחה הגדולה כמו גם אי נוחות.
2. קלטת דביקה היא השנייה הטובה ביותר:
לרוב הנשים לא אכפת פחות לתמוך, עם זאת הן יכולות להועיל למדי כאשר היא נוגעת לשמלות סטרפלס, במיוחד כאשר אין לה את הלהקה הדקה הזו. אז הפוך את השימוש בקצת קלטת אופנה במקום. זה חוסך לך את הקושי להרוס את השמלה שלך, עם זאת גם חוסך אותך מהמבוכה כאשר מחשוף מתחיל להראות. החל שתי רצועות בקדמת השמלה שלך לתיקון מהיר מאוד. כמו כן אתה יכול להמציא כמה רצועות בתיק היד שלך אם אתה פונה לשעות לילה מאוחרות.

מקור: Bustle.com3. ללבוש חזיות דביקה:
במצב אם אתה תוהה בדיוק איך ללבוש ראש הלטר, אז חזיות דביקה יכולות להיות ההימור שלך ללא סיכון. חזיות אלה יכולות להיות מציל חיים עיקרי כשאתה משתמש בצמרות סטרפלס ללא גב.
4. חזיית תפירה:
זה יכול לקחת קצת מאמץ עם זאת בהחלט שווה את זה. אתה יכול לנסות את קסם ה- DIY הזה של יצירת חזייה מובנית. כל מה שאתה הדרישה הוא לרכוש חזיית תוכנית תקציב בגודל שלך כמו גם לתפור בכוסות לשמלת סטרפלס שלך.

5. נסה חזיית הצהרה:
אם אתה רוצה קצת הצצה-לו של החזייה שלך, עדיף להיות חזיית הצהרה!
6. בחרו בברלטים עדינים:
אתה יכול לבחור בברלטים עדינים כמו גם קוליים המציגים, עם זאת, קצת פחות בפנים שלך.

7. נסה בנדו לייסי:
Bandeau Lacy הוא טכנית סוג של חזייה סטרפלס, אולם הם הרבה יותר נוחים כמו גם שיקיים.
8. ללבוש חולצת טריקו מתחת:
אתה תמיד יכול לגלות טכניקה מהנה לשכבה משהו כמו חולצות טי או כפתור למטה מתחת לשמלות ההלטר המקסימות שלך.

מקור: whowhatwear.co.uk11. בחר מסגרת או צבע המשלים את מסגרת גופך:
תוך כדי שימוש בשמלת ההלטר שלך, אתה צריך לספק הרבה יותר מאמינים לקו החזה שלך. זה מבטיח שהשמלה שלך מתאימה בצורה מושלמת. אם קו החזה כבד, אתה יכול לבחור שמלת הלטר של חומר קל, מכיוון שהיא יכולה לגרום לקו החזה שלך להיראות כבד הרבה יותר. כמו שאתה כן רוצה שזה יקרה. במצב של צבע, אתה יכול גם לבחור את הצבע ג’רזי נבחרת אקוודור בכדורגל הטוב ביותר בהתאם לסוג גופך. אם אתה בצד הרחב יותר, אז צבעים כהים כמו שחור כמו גם כחול כהה יכולים לעבוד נפלא. אם אתה נמצא בצד הקטן, אתה יכול לבחור כל סוג של צבעים או הדפסים כמו נקודות פולקה או דפוסי פרחים.
12. צייד נכון:
יש צורך להתאים את שמלת ההלטר עם סוג האביזרים הטוב ביותר. השימוש בשמלת ההלטר בלבד יכול לגרום לך להיראות חשוף. אביזרים שמשתלבים היטב עם שמלת ההלטר הם עגילי ענק, תיקים מושכים, פטילטים רצועות, כמו גם צמידים כבדים שיכולים להשלים גם את העגילים שלך כמו גם לבוש.
13. חפש תוספות גומי:
אין דבר גרוע יותר מאשר להשתמש בשמלת הלטר מקסימה כמו גם משיכה אותה ברציפות. חפש שמלת סטרפלס הכוללת רצועת גומי סיליקון דקה שמקורה את כל התפר העליון. זה מספק מעט ג’רזי וולברהמפטון וונדררס התנגדות כנגד עורך כמו גם הופך את הסבירות פחות לסתיו. תוספות הגומי שומרות על העור שלך ללא כל סוג של קלטת דביקה.
14. השתמש בסיכות אבטחה:
כשאתה פועל מהקלטת הדו-צדדית, נסה להשתמש בכמה סיכות אבטחה במקום. קח מעט סיכות אבטחה כמו גם הצמיד את החזייה שלך לשמלה. זה פשוט ג’רזי נבחרת דנמרק בכדורגל במיוחד, קל, כמו גם תיקון מהיר. רק הקפד להצמיד מבפנים של שמלתך כך שהעיניים לא נמשכות מחפץ הכסף המבריק.
15. בחר אחד שמתאים:
אם שום דבר לא עובד, ללבוש חזייה סטרפלס שמתאימה באמת. בחר חזייה בגודל מתאים שהופך את עולמכם לשוני הן מבחינת הנוחות והן מבחינת הנוחות.
אלה כמה מהטכניקות בדיוק כיצד ללבוש לבוש הלטר כמו גם להביא אותה בצורה מושלמת. השימוש אפילו באחת מהטכניקות הללו יכול לשפר מאוד בדיוק את האופן בו אתה נראה כמו גם להרגיש בשמלת הלטר. כאן מקווה שיש מספר ימים בכתפיים חשופות לפניך. אז קבל סגנון קיץ בזמן שאתה יכול!
מה המחשבות שלך על חה אלהnull

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.