5 קרמים צלוליט DIY להיפטר ממרבצי השומן

תעלות את אותם קרמים יקרים של צלוליט שהבטיחו הבטחות בשפע, כמו ג’רזי נבחרת קנדה בכדורגל גם לגלות בדיוק כיצד ניתן לשאת קרמים אנטי-קליטיים DIY בעצמך הגדול בבית! עם זאת לפני שתעשה זאת, בואו נגלה קצת יותר על המונח ‘צלוליטיס’ כמו גם על הגורמים; מניעה היא תמיד טובה בהרבה מריפוי, אז מדוע לא לבצע שינויים בודדים של אורח חיים, ג’רזי ולנסיה כמו גם לקבל עור מרוצה יציב בעסקה!
צלוליטיס: הסיוט הגרוע ביותר של אישה
כן, כמו גם זה בדיוק מה שנסביר את צלוליטיס כ – סיוט! חלילה יש לנו את זה על ירכינו, זרועותינו, הישבן או הבטן; השומן העקשן המפורסם פשוט לא ילך! אנשי מקצוע מ- WebMD מבצעים את העמידה בסיבות לקידום צלוליטיס בגופנו –
תזונה לקויה
דיאטה אופנתית
מטבוליזם איטי
חוסר פעילות גופנית
הורמון משתנה
התייבשות
סך כל שומן בגוף
עובי כמו גם צבע העור שלך

[קרא כאן: בדיוק איך להיפטר מנמשים]

אבל כאן חמש שיטות כדי לגרום להן ללכת, כמו גם בזכות המרכיבים הבסיסיים המוחזקים במטבחים שלנו.
קרם קרצוף קפה
1 כוס סוכר לבן
1 כוס קפה טחון
1 כוס שמן זית
1 כף מים

שיטה: מערבבים את הרכיבים היטב כמו גם סוג A. שוטפים ראשונים מאוד כמו גם טופחים על העור יבש במגבת נקייה. כעת החל את העיסה בתנועות מעגליות למשך עשר דקות בכל אזור. כביסה עם מים חמים כמו גם פט יבש לאחר מכן.
עשו זאת מדי יום כמו גם ליהנות בדיוק מהאופן שבו העור מתגבר בעוד חודש! כמו הקופה היומיומית שלך? כך גם אנחנו, כמו גם מסיבות ג’רזי טיחואנה נהדרות!

מקור: קרם Pinterest.com.
1 כוס שמן קוקוס טהור
30 טיפות שמן אשכוליות

שיטה: מערבבים את המרחב כמו גם האחסון בצנצנת העשויה מזכוכית כמו גם לא פלסטיק. בעוד ששמן הקוקוס מסייע לחות את עורך, שמן האשכוליות עם האנזימים האנטי דלקתיים החזקים שלו בתוך צלוליט קרבי. לעסות את מקלחת השמן לפני חמש דקות על אזורים מושפעים מדי יום, כמו גם לחכות על חודש כדי ליהנות מתוצאות.
מקור: draxe.comlemon ger כמו גם קרם מלח אפסום
1 כוס לימון ריכוז
מעט קמצוץ מלח אפסום
½ כוס שמן זית

שיטה: מערבבים אותם היטב כמו גם לאחסן בצנצנת זכוכית. לעסות את האזור הנוגעים לעשר דקות כל יום עם קרם זה, כמו גם כביסה עם מים חמים לאחר מכן. המתן לתוצאות, שבדרך כלל חודש!

[SC: בינוני]
עם הרבה ויטמין C בלימונים כמו גם לאיזה חצי כוס שמן זית נוספה, העור נשאר לחות כמו גם במצב נהדר לאורך זמן.

מקור: Pinterest.com Apple Cider Strice כמו גם שמן שמן ערער
עם זאת, כאשר נוזל ה- ACV הבלתי מדולל מתווסף לעשר טיפות שמן ערער, הוא יכול להקליד כוח רב עוצמה לקרב צלוליטיס. עיסוי של עשרים דקות על האזור המושפע בשבוע הוא הרבה יותר ממספיק כדי לחסוך את היום. התהליך הוא קצת זמן, עם זאת הייתם שמחים מהתוצאות שתשיגו!
[קרא גם: קרמים טובים ביותר לצוואר צעיר יותר למראה]

Posted in Uncategorized

Leave a Reply

Your email address will not be published.