14 היתרונות הבריאותיים והבריאות של תפוחים מוגברים (תפוחים מים)

האם הבנת שהתפוח המוגבר מנוצל הן למזון והן למטרות רפואיות? כמו כן, ניתן להבין את שמו המדעי של סזגיום ג’מבוס. לפרי מספר יתרונות בריאותיים ובריאות כולל אבטחה כנגד סוכרת, מערכת עיכול טובה בהרבה, שיפור מערכת החיסון, מניעת סרטן, ירידה בחום, כמו גם טיפול נגד התקפים אפילפטיים.

מה זה תפוח מים?
תפוח מים הוא פרי טרופי טרופי מזרחי דרום מזרח מזרח המובנים בתכונותיו המרחישות הצמא. עשיר בסיבים, סידן, מגנזיום, אשלגן, כמו גם בוויטמין C, פריו הבשל הוא בעל צבע אדום בוהק, מרקם פריך, כמו גם מתיקות פנטסטית. שמות אחרים מנוצלים בדרך כלל עבורו כוללים “תפוח רוז”, “תפוח ג’אווה”, “צ’מבאקה או ג’מבאקה פרי”, “תפוח שעווה”, כמו גם “תפוח מוגבר מימי”.

מכיר את התפוח המוגבר:
למרות הדמיון על שמו, תפוחי מים אינם ג’רזי נבחרת שווייץ בכדורגל דומים לתפוחים. למעשה, הם קשורים זה בזה לגויאבות. הטווח האכיל ביותר של תפוחי מים הוא סזגיום ג’מבוס.
מפעל התפוחים המוגבר הוא שיח קטן הילידים לדרום מזרח אסיה, כמו גם משמש כצמח נוי. זה מובן על ידי מספר שמות, מתוכם ג’מבו הוא בחירה בולטת.
התפוחים המוגדלים הם דמיון דומה לגויאבות לעומת זאת שונים במרקם, בטעם, כמו גם בטעם. הם גם כוללים רק זרעים גדולים או שניים גדולים לא חמושים. הם בצורת פעמון כמו גם ניתן לצרוך גולמיים או להכין אותם עם מספר כלים כמו גם קינוחים.

רוז אפל ערכים תזונתיים:
העובדות התזונתיות של תפוחי מים מוגדלים למנה הם כדלקמן:
ויטמינים
תזונה מזינה
Niacin0.800 mg4%
Riboflavin0.030 mg2%
Thiamin0.020 mg1%
ויטמין A339.00 IU7%
ויטמין A, RAE17.00 MCG
ויטמין B120.00 MCG0%
ויטמין C22.3 mg37%
מינרלים
תזונה מזינה
סידן, Ca29.00 mg3%
נחושת, CU0.016 MG1%
ברזל, Fe0.07 mg0%
מגנזיום, Mg5.00 mg1%
מנגן, MN0.029 MG1%
זרחן, p8.00 mg1%
אשלגן, K123.00 mg3%
נתרן, NA0.00 mg0%
אבץ, Zn0.06 mg0%
חלבונים כמו גם חומצות אמינו
תזונה מזינה
חלבון 0.60 G1%

קלוריות: 36 קלוריות ב -145 גרם של תפוחים ורדים.

לתפוחי הוורדים יש חומר גבוה של סיבים תזונתיים, ויטמין C, ויטמין A, סידן, ניאצין, תיאמין, אשלגן, כמו גם גופרית. הם כוללים גם חומצה בטולינית, ג’מבוזין, כמו גם פרידלולקטון. 100 גרם של תפוחים מוגברים כולל 29 מ”ג סידן, 123 מ”ג אשלגן, כמו גם 13 מג גופרית.
14 היתרונות המובילים של תפוח מוגבר (תפוח מים)
להלן כמה יתרונות חשובים הקשורים לפירות תפוח מים עם מים. בואו נסתכל עליהם טוב יותר.

1. שולט בסוכרת:
תפוחי הוורדים כוללים ג’מבוזין, סוג אלקלואידי שיכול לחסום או לשלוט על חילופי עמילן לסוכר. זה חשוב עבור אותם אנשים שנמצאים בסכנת הקמת סוכרת.

5. משפר את בריאות הלב:
תפוחי הוורדים כוללים סיבים כמו גם חומרים מזינים המראים השפעות חיוביות על בקרת רמות הכולסטרול, מקטינים את הסכנה בטרשת עורקים, כמו גם להימנע מבעיות לב וכלי דם כמו משיכות, מחלות לב, כמו גם התקפי לב.
6. מגביר את מערכת החיסון:
תפוחי הוורדים כוללים תרכובות פעילות כמו גם נדיפות שקשורות להשפעות אנטי-מיקרוביאליות כמו גם אנטי-פטרייתיות. מחקרים הוכיחו כי הוא יכול לשמור על העור מפני הקמת מספר זיהומים כמו גם יכול לשפר את מערכת החיסון כנגד מחלות שונות.
7. מטפל בזיהומים בשלפוחית ​​השתן:
אנשים הסובלים מדלקות שלפוחית ​​השתן צריכים לכלול תפוחים מוגברים בתזונה. ג’רזי אוטרכט הפרי כולל תרכובות כימיות המסייעות בשטיפת רעלים החוצה. זהו משתן טבעי שיכול לעורר את סילוק השתן לאנשים הסובלים מבעיות שלפוחית ​​השתן. בנוסף, צריכת תפוחים מוגברים יכולה גם לסייע בהימנעות מהיווצרות אבני כליות.
8. נמנע מהתייבשות במהלך ההיריון:
נשים בהריון מתייבשות לעתים קרובות למדי ככל שהן נעשות בחילה. באותה תקופה, שתיית מיץ תפוחים מוגברת היא שיטה יעילה למניעת התייבשות. בנוסף, תפוחים מוגברים כוללים ויטמינים כמו ג’רזי ספורטינג ליסבון גם מינרלים החשובים לנשים מצפות.
9. שפר את העצמות:
לתפוחי הוורדים יש חומר סידן חזק לשמירה על בריאות העצם. הגשת 100 גרם של תפוחי מים יכולה להציע 29 מ”ג סידן. צריכת פרי זה כל יום יכולה להציע דרישת סידן כמו גם לחזק את העצמות.
10. מטפל במחלת צליאק:
אנשים הסובלים ממחלת צליאק צריכים לקחת תפוחים מוגברים מדי יום. נאמר כי הוא תיקון בטנת בטן עבודה שנפגעת על ידי מחלת הצליאק.
קרא גם: אנשי פרוקזה
יתרונות תפוח ורדים לעור
11. עור הידרט:
תפוחים ורדים מעניקים לחות כמו גם מנקה את העור. אתה יכול למרוח את מיץ התפוח המוגבר על העסקה שלך עם UP עד שהוא מתייבש. זה יכול לסייע באיזון ייצור הנפט וכן לשמש כמסיכה לחות.
12. הגנת UV:
תפוח ורד כולל UVB בהגנה על ELnull

Leave a Reply

Your email address will not be published.